Sona Erdi

Perşembe, Ekim 1 @ 20:00 - 21:00
Ücretsiz

DOSYA NO : 7202-465 26.05.2020
KONU           : “Kamusal Amaçlı Taşınmaz Değerleme Çalışmaları” Başlıklı Instagram Canlı Yayınımız_ Instagram Canlı Yayın Sohbetleri-11

Değerli Üyemiz,

Covid-19 salgını nedeniyle ortak mekan kullanımı mümkün olmadığından, Şubemiz hkmoistanbul instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilmekte olduğumuz ve yaz dönemi nedeniyle bir süre ara verilen canlı yayın etkinliklerimiz devam etmektedir.
Eski yayınlarımızı Şubemiz youtube hesabından izleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/channel/UCPqDfuDn8oVGroYZi1jzNKA

Daha önce on farklı başlık altında düzenlenen canlı yayın sohbetlerinin onbirincisi, 1 Ekim 2020 Perşembe günü saat 20:00’da hkmoistanbul instagram hesabımız üzerinden gerçekleştirilecektir.

Canlı yayınımız, Harita ve Kadastro Mühendisi/ Değerleme Uzmanı Babacan Yildiz’ın yürütücülüğünde, Harita ve Kadastro Mühendisi/ Değerleme Uzmanı Ümit Yıldız’ın katılımıyla “Kamusal Amaçlı Taşınmaz Değerleme Çalışmaları” başlığı ile düzenlenecektir.

• TKGM neden değerlemeye ihtiyaç duyuyor
• Toplu değerleme sistemi nedir
• Yabancılara yapılan mülk satışlarının değerlemesinde yaşanan sorunlar
• Değerli konut vergisi ve değerleme

Siz değerli üyelerimizi, ele alınacak konu başlıklarından birkaç tanesinin yukarıda yer aldığı “Kamusal Amaçlı Taşınmaz Değerleme Çalışmaları” başlıklı canlı yayın etkinliğimizi izlemeye ve sorularınız ile katılım sağlamaya davet eder, sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla.


Melih Şükrü AYSEZEN
Şube Yönetim Kurulu a.
Şube Sekreteri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir