Sona Erdi

Çarşamba, Eylül 30 @ 20:00 - 22:00
DOSYA NO : 7203-464 24.09.2020 KONU : HKMO İstanbul Akademi_"LİKas 8_Lider Kadastro, Güncelleme ve Sayısallaştırma Yazılımı" Online Eğitimimiz Hk. Değerli Üyemiz, Şubemiz tarafından düzenlenen ve yaz dönemi nedeniyle kısa bir süre ara verilen HMKO İstanbul Akademi eğitimleri devam ediyor. Covid-19 salgınının sürmesi nedeniyle ortak mekan kullanımı mümkün olmadığından eğitimlerimizi online olarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz. HKMO İstanbul Akademi olarak dördüncü eğitimimizi, 30 Eylül 2020 Çarşamba günü 20:00-22:00 saatleri arasında "LİKas 8_Lider Kadastro, Güncelleme ve Sayısallaştırma Yazılımı" başlığıyla ve Lidar Bilgisayar Yazılım Şirketi Müdürü İlker Kesen ile zoom üzerinden online olarak gerçekleştireceğiz. Ücretsiz olarak düzenlenecek eğitimin sonunda birkaç soruluk kısa bir anket yapılacak ve tarafınıza katılım belgesi gönderilecektir. Eğitime katılmak için; https://zoom.us/webinar/register/WN_hXpjCyWKRTKpuEwrIZa3nA linkinden 30 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 20:00’a kadar kayıt yaptırmanız gerekmektedir. E-posta adresinize gönderilecek linke tıklayarak eğitim gün ve saatinde giriş yapabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz. Saygılarımızla. HKMO İstanbul Akademi Melih Şükrü AYSEZEN Şube Yönetim Kurulu a. Şube Sekreteri
Ücretsiz

DOSYA NO : 7203- 464                                                              24.09.2020
KONU : HKMO İstanbul Akademi_"LİKas 8_Lider Kadastro, Güncelleme ve Sayısallaştırma Yazılımı" Online Eğitimimiz Hk.

Değerli Üyemiz,

Şubemiz tarafından düzenlenen ve yaz dönemi nedeniyle kısa bir süre ara verilen HMKO İstanbul Akademi eğitimleri devam ediyor. Covid-19 salgınının sürmesi nedeniyle ortak mekan kullanımı mümkün olmadığından eğitimlerimizi online olarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

HKMO İstanbul Akademi olarak dördüncü eğitimimizi, 30 Eylül 2020 Çarşamba günü 20:00-22:00 saatleri arasında "LİKas 8_Lider Kadastro, Güncelleme ve Sayısallaştırma Yazılımı" başlığıyla ve Lidar Bilgisayar Yazılım Şirketi Müdürü İlker Kesen ile zoom üzerinden online olarak gerçekleştireceğiz.

Ücretsiz olarak düzenlenecek eğitimin sonunda birkaç soruluk kısa bir anket yapılacak ve tarafınıza katılım belgesi gönderilecektir.

Eğitime katılmak için;
https://zoom.us/webinar/register/WN_hXpjCyWKRTKpuEwrIZa3nA linkinden 30 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 20:00’a kadar kayıt yaptırmanız gerekmektedir. E-posta adresinize gönderilecek linke tıklayarak eğitim gün ve saatinde giriş yapabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

HKMO İstanbul Akademi

Image
Melih Şükrü AYSEZEN
Şube Yönetim Kurulu a.
Şube Sekreteri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir