Sona Erdi

Pazar, Eylül 27 @ 20:00 - 21:00
2002-2007 yılları arasında Odamız İstanbul Şube Müdürlüğü görevini yürüten, odadaki görevinin ardından İSKİ Melen Çayı Boğaz Geçiş Projesi Sarayburnu Şantiyesindeki Müteahhit firma Kutay İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti. firmasının taşeronu olan DETEK (Deniz Teknolojisi Ltd. Şti) adlı firmada çalışmaya başladıktan sonra 27 Eylül 2007 tarihinde, gerekli iş güvenliği önlemlerinin alınmaması nedeniyle bor0u taşıyan vinç bomunun kopması sonucunda meydana gelen bir "iş cinayeti" ile aramızdan ayrılan meslektaşımız Gülseren Yurttaş anısına bir etkinlik düzenlenecektir. TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu tarafından ve Şubemiz yürütücülüğünde, Gülseren Yurttaş’ın aramızdan ayrılışının 13. Yıl Dönümü olan 27 Eylül 2020 Pazar günü saat 20.00’da, hkmoistanbul youtube (https://youtu.be/JV__inKgdOE) hesabımız üzerinden online olarak düzenlenecek olan, İstanbul İKK Sekreteri Cevahir Efe Akçelik’in yürütücülüğünü yapacağı ve İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve İSİG Meclisi üyesi Doç. Dr. Gürkan Emre Gürcanlı’nın konuşmacı olarak katılacağı “Pandemi Sürecinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği” başlıklı canlı yayın etkinliğimize katılımınızı bekler, Gülseren Yurttaş’ı bir kez daha saygı, sevgi ve özlemle anarız.
Ücretsiz

DOSYA NO    : 5201-460                                                                        23.09.2020

KONU             : Gülseren Yurttaş Anısına Düzenlenecek Olan “Pandemi sürecinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği” Youtube Canlı Yayınımız Hk.

Değerli Üyemiz,

2002-2007 yılları arasında Odamız İstanbul Şube Müdürlüğü görevini yürüten, odadaki görevinin ardından İSKİ Melen Çayı Boğaz Geçiş Projesi Sarayburnu Şantiyesindeki Müteahhit firma Kutay İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti. firmasının taşeronu olan DETEK (Deniz Teknolojisi Ltd. Şti) adlı firmada çalışmaya başladıktan sonra 27 Eylül 2007 tarihinde, gerekli iş güvenliği önlemlerinin alınmaması nedeniyle bor0u taşıyan vinç bomunun kopması sonucunda meydana gelen bir "iş cinayeti" ile aramızdan ayrılan meslektaşımız Gülseren Yurttaş anısına bir etkinlik düzenlenecektir.

TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu tarafından ve Şubemiz yürütücülüğünde, Gülseren Yurttaş’ın aramızdan ayrılışının 13. Yıl Dönümü olan 27 Eylül 2020 Pazar günü saat 20.00’da, hkmoistanbul youtube (https://youtu.be/JV__inKgdOE) hesabımız üzerinden online olarak düzenlenecek olan, İstanbul İKK Sekreteri Cevahir Efe Akçelik’in yürütücülüğünü yapacağı ve İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve İSİG Meclisi üyesi Doç. Dr. Gürkan Emre Gürcanlı’nın konuşmacı olarak katılacağı “Pandemi Sürecinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği” başlıklı canlı yayın etkinliğimize katılımınızı bekler, Gülseren Yurttaş’ı bir kez daha saygı, sevgi ve özlemle anarız.

Saygılarımızla.     

Melih Şükrü AYSEZEN

Şube Yönetim Kurulu a.

        Şube Sekreteri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir