Sona Erdi

Cumartesi, Ağustos 6 @ 09:30 - Pazar, Ağustos 7 @ 17:00
Ücretsiz

 

 

Odamızca ücretsiz olarak, 6-7 Ağustos tarihlerinde, "Arazi Toplulaştırma Projelendirme Sertifikalı Eğitimi" düzenlenecektir.

6-7 Ağustos tarihlerinde saat 10.00- 17.00 arası düzenlenecek olan Arazi Toplulaştırma Projelendirme Sertifikalı Eğitimi ile üyelerimize toplulaştırma projelerinin süreçleri gerçek verilerle uygulamalı olarak anlatılacaktır.

150 kişilik kontenjan ile sınırlı olan eğitimimizin başvuruları https://docs.google.com/forms/d/1LtS0bCobsJL4htN9WT5xBQWOvtttKR986GOZ7rOo7-0/edit#responses linki üzerinden alınmaya başlanacak olup 2 Ağustos saat 23.59`da sona erecektir. Eğitimin toplam süresi dikkate alınarak ortalama katılımın üzerinde kalan üyelerimize NETCAD Kampüs Eğitim Sertifikası verilecektir. 

Eğitime başvurup katılma hakkı elde ettiği halde egitim@hkmo.org.tr adresine mazeretini bildirmeksizin eğitime katılmayan üyelerimiz sonraki eğitimlere başvurmaları durumunda ikinci öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Katılım için erişim bilgileri, eğitimde kullanılacak olan örnek veri seti ve gerekli yazılım modüllerinin 1 aylık deneme sürümü lisansı başvuru sahiplerine 5 Ağustos günü e-posta yolu ile iletilecektir.

HKMO MİSEM Yönetmeliği ve HKMO Meslek İçi Eğitim ve Etkinliklere Yönelik Genel Usul ve Esaslar Yönergesi`ne göre eğitime katılım için aidat borcunun olmaması ön şarttır. Eğitime 2022 yılı öncesine dönük aidat borcu bulunmayan üyelerimiz ve aktif öğrenci üyeler katılabilecektir.

Öğrenci üyelerimiz başvuru sonrası e-posta ile egitim@hkmo.org.tr adresine e-devlet üzerinden alınmış güncel tarihli öğrenci belgelerini göndermeleri durumunda eğitime koşulsuz katılabileceklerdir.

İşsiz olan üyelerimiz, başvuruları esnasında bu durumu belirtmeleri ve e-posta ile egitim@hkmo.org.tr adresine çalışmadıklarına dair ekte yer alan örnek SGK dökümünü göndermeleri durumunda eğitime koşulsuz olarak katılabilecektir. İlgili SGK dökümünün gönderilmemesi halinde aidat borcu sorgusu yapılacak ve başvuru bu kapsamda değerlendirilecektir.

150 kişilik kontenjan ile sınırlı olan bu eğitimin başvuruları (https://docs.google.com/forms/d/1LtS0bCobsJL4htN9WT5xBQWOvtttKR986GOZ7rOo7-0/edit#responses) üzerinden alınacaktır.

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

TMMOB

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası 

Etkinlik Platformu                 : Microsoft Teams

Eğitimci                                  : Netcad A.Ş.

Eğitim Zamanı                        : 6-7 Ağustos, 10.00 – 17.00  

Eğitim Konu Başlıkları           :

  • Toplulaştırma Genel Kavramlar
  • Toplulaştırma Altlık Verilerinin Oluşturulması
  • Blok ve Endeks Alanları & Kayıtlarının Oluşturulması
  • DOP (Düzenleme Ortaklık Payı) İşlemleri
  • Mülakat İşlemleri
  • Dağıtım İşlemleri
  • Yeni Parsellerin Oluşturulması
  • At Raporlarının Oluşturulması
  • Pafta ve Çıktı İşlemleri
  • Projenin Google Maps ve Bingmap Üzerinden Gösterimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir